MIELE - suszarki

Kategoria: Rozmaitości

mele suszarkiMIELE - suszarki TDB230WP Active oraz TCE530WP Active Plus

Firma MIELE zawsze prezentuje wysoką jakość i funkcjonalność swoich produktów, przedstawiając nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem najświeższych technologii. Tak też powstały jej nowe suszarki - TDB230WP Active oraz TCE530WP Active Plus. Choć nie są to urządzenia, które sprawdzą się w każdej łazience, tym, którzy się na nie zdecydują pomogą zaoszczędzić czas i cieszyć się świeżymi, suchymi ubraniami w niedługim czasie po ich wypraniu. Przyjrzyjmy się bliżej ich funkcjom.

MIELE EcoDry - oszczędność na pierwszym miejscu

Dzięki technologii EcoDry postawić możemy na krótki czas suszenia, co przekłada się na niskie zużycie energii. Wydajność suszarki nie spadnie aż do końca jej użytkowania dzięki systemowi filtrów z bezobsługowym wymiennikiem ciepła, który nie musi być nigdy czyszczony. Urządzenie będzie pracowało ekonomicznie bez względu na swój wiek i odbytą liczbę suszeń. Obie omawiane suszarki kwalifikowane są również do klasy efektywności energetycznej A+++, co potwierdza, że inwestycja w nie równa się także oszczędności.

Najwyższa skuteczność kondensacji w dbałości o Twoje meble

Kupując tego typu urządzenie, uwagę zwrócić powinniśmy między innymi na jego szczelność. Wilgotne i ciepłe powietrze, ulatniające się z suszarki może powodować pleśnienie ścian oraz niszczenie drewnianych podłóg i mebli. Nie dotyczy to na szczęście sprzętów MIELE, które osiągają najlepsze wartości szczelności, co sprzyja również najwyższej klasie efektywności kondensacji. Specjaliści są zgodni, że suszarka MIELE TDB230WP Active w Matrix Media będzie cennym dodatkiem,do szerokiego asortymentu wysokiej klasy suszarek tego producenta.

Suszarki MIELE – inteligentny filtr kłaczków

Obie suszarki Miele zaopatrzone są w inteligentny filtr kłaczków, który za pomocą komunikatu „wyczyścić drogi powietrzne” informuje nas o tym, kiedy należy go wymienić. Wymiana jest z kolei niezwykle łatwa i intuicyjna – filtr wystarczy wysunąć do przodu. Gładkie powierzchnie sita sprawiają, że czyszczenie jest proste i przyjemne, a sam filtr oddzielony jest od prania, dzięki czemu suszenie odbędzie się bez obecności kłaczków.

Wysoka jakość wykonania

Tym, na co warto zwrócić uwagę jest także emaliowany front. Wysokiej klasy emalia użyta przy wykończeniu omawianych suszarek jest odporna na zarysowania, korozję, a także działanie kwasów i zasady. Ponadto odznacza się trwałością i łatwością czyszczenia.

Maksymalne wyciszenia

Nie musimy obawiać się tego, że suszarka będzie zbyt głośna. W urządzeniach MIELE hałasy związane z przepływem i drganiami zredukowano do minimum. Model TCE530WP Active Plus z Matrix Media zaopatrzony jest dodatkowo w specjalny program o nazwie „bardzo cicho”. Dzięki niemu wysuszymy nasze pranie prawie zupełnie bezgłośnie.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone | Regulamin | Kontakt

Nasza strona stosuje pliki cookies: - statystyk google analytics - w celu poznania preferencji odwiedzajacych oraz w celu poprawnego wyświetlania się strony. Dowiedz sie wiecej
Copyright 2011 MELE -suszarki - Przyprawy - Encykolopedia przypraw, informacje o przyprawach, zastosowanie przypraw. Powered by Joomla templates. All Rights Reserved.