Naczynia Philipiak – co je wyróżnia spośród innych?

Kategoria: Rozmaitości

garnki philipiakOsoby, które poszukują garnków i patelni, które posłużą im przez lata, często trafiają na produkty firmy Philipiak. Opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie – to garnki, które rodzina może używać przez kilka pokoleń. Co wyróżnia te naczynia spośród innych dostępnych na rynku? Jakie są ich cechy charakterystyczne? Czy warto w nie zainwestować?

Najważniejsze cechy naczyń Philipiak

Firma Philipiak stawia przede wszystkim na zdrowie. Ich celem jest stosowanie materiałów najwyższej jakości i innowacyjnych rozwiązań technologicznych w połączeniu z eleganckim wzornictwem. Używając naczyń tej firmy można w bardzo prosty sposób przygotować zdrowe potrawy – bez dodatku soli, tłuszczu, a często nawet wody do gotowania. Dzięki temu w jedzeniu pozostaje dużo więcej wartości odżywczych i witamin, a my możemy cieszyć się bogatszym smakiem potraw.

Naczynia są wykonane z nierdzewnej stali chromowo-niklowej CR-Ni 18/10, która jest kwasoodporna i w żadnej sposób nie wchodzi w reakcję z przygotowywanym jedzeniem. Co więcej, produkty są wyposażone w wiele przydatnych dodatków, które sprawiają, że gotowanie staje się samą przyjemnością. Garnki i patelnie posiadają wielowarstwowe dno akutermiczne, które szybko i równomiernie się nagrzewa. Dzięki temu oszczędzamy energię podczas gotowania oraz możemy przygotowywać potrawy bez dodatku tłuszczu. Dno naczyń jest odporne na uszkodzenia, nie odkształca się i nie rysuje. Każdy produkt wyposażony jest w wygodne uchwyty wykonane z materiałów termoizolacyjnych. Dzięki temu rączki nie nagrzewają się, a ich sprytna konstrukcja umożliwia wygodne odkładanie pokrywki. Dzięki temu nie brudzimy powierzchni blatów, a poodkładane pokrywki nie tworzą nam bałaganu w kuchni. Pokrywki mogą również służyć jako wygodne podstawki pod garnki.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest termometr umieszczony w uchwycie pokrywy. Za jego pomocą można kontrolować temperaturę wewnątrz garnków i patelni. Pomaga to w nieprzegrzewaniu naczynia i pozwala oszczędzać energię. Dzięki zastosowaniu tego sposobu nie musimy również podnosić pokrywy i wypuszczać pary wodnej potrzebnej do gotowania w bardzo małej ilości wody. Garnki posiadają też odpowiednio wyprofilowane krawędzie i gładkie brzegi, dzięki którym możemy bez problemu przelewać zawartość z jednego naczynia do drugiego bez używania jakichkolwiek dodatkowych akcesoriów. Sprytnie została rozwiązana również kwestia skraplania parującej wody. Pokrywki są tak skonstruowane, aby usprawniać cykl parowania, skraplania i opadania skroplonej pary na dno naczynia. Dzięki zachowaniu obiegu wody możemy gotować potrawy bez jakichkolwiek dodatkowych płynów. Podczas przygotowywania dań zostanie wykorzystana tylko woda, która naturalnie znajduje się w przygotowywanych produktach. To rozwiązanie pomaga zachowywać jak najwięcej minerałów i witamin, które podczas gotowania przeniknęłyby do wody. Z garnkami Philipiak ugotowanie ziemniaków bez kropli dodatkowej wody staje się możliwe. Aby oszczędzać energię i miejsce można również używać garnków w systemie wieżowym, czyli gotować wiele dań w kilku garnkach ustawionych jeden na drugim. Jak dokładnie wygląda proces takiego gotowania, można zobaczyć na kanale „Kocham Gotować” na https://www.youtube.com/watch?v=TmB5dz4KCNs. Film zawiera również szczegółowy test i opinie na temat produktów firmy Philipiak – garnków i patelni.

Co wyróżnia naczynia Philipiak na tle konkurencji?

Tym, co zwraca uwagę większości osób zainteresowanych naczyniami firmy Philipiak jest bardzo długi okres gwarancji. Każdy klient otrzymuje aż 25-letnią gwarancję na naczynia, termostaty na pokrywkach, uchwyty oraz lakier. Długa gwarancja nie dotyczy jednak szybkowara i kuchenki indukcyjnej dostępnej w ofercie firmy. Powodem jest zapis w prawie o ochronie praw konsumenta, który zastrzega, że na urządzenia elektryczne i mechaniczne może być maksymalnie 2 lata gwarancji. Jednak cała reszta oferty jest objęta przedłużoną gwarancją.

Oprócz kilku serii garnków i odpornych na zarysowanie patelni z groszkowym dnem firma Philipiak oferuje również inne sprzęty i akcesoria kuchenne. Są to takie produkty jak lasagnery w różnych rozmiarach, gęsiarki, woki, zestawy do fondue, szybkowary, naczynia do gotowania makaronu, wielofunkcyjne wyciskarki kuchenne, multicookery, płyty indukcyjne i filtry powietrza. W ofercie znajdują się również noże stalowe wykute z wysokiej jakości stali szlachetnej, noże ceramiczne, komplety sztućców oraz porcelana, która łączy w sobie tradycję z ponadczasową elegancją.

Wszelkie prawa zastrzeżone | Regulamin | Kontakt

Nasza strona stosuje pliki cookies: - statystyk google analytics - w celu poznania preferencji odwiedzajacych oraz w celu poprawnego wyświetlania się strony. Dowiedz sie wiecej
Copyright 2011 Naczynia Philipiak - Przyprawy - Encykolopedia przypraw, informacje o przyprawach, zastosowanie przypraw. Powered by Joomla templates. All Rights Reserved.